Oglądaj online Zakochany wilczek 3D bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Zakochany wilczek 3D Online
Ocena: 5.3/10 (8,758 głosów)

Zakochany wilczek 3D Online

Tytuł oryginalny: Alpha and Omega
Reżyser: Anthony Bell
Czas: 88 min
Premiera (Polska): 2010-11-05
Premiera (Światowa): 2010-09-16
Produkcja: USA, India

Zakochany wilczek 3D - Opis filmu online

Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki. Wystarczy zapytać Kate i Humphrey, dwa wilki, które próbują dostać się do domu, po złapaniu przez strażników leśnych i wywiezieniu na drugi koniec kraju. Humphrey jest wilkiem Omega, którego dni są szybkie i dowcip zgryźliwy, pochodzi on z kochającej rodziny wilków bawiących się z wiewiórkami. Kate jest wilkiem Alpha: lubi dyscyplinę i ma gładkie oko Lary Croft – ognia dodają jej bardzo zwinne ruchy.  Te dwie zupełnie inne osobowości połączy wspólny cel, czyli powrót do domu.    

Obsada Zakochany wilczek 3D

Justin Long Humphrey (voice)
Hayden Panettiere Kate (voice)
Dennis Hopper Tony (voice)
Danny Glover Winston (voice)

Opis szczegółowy filmu Zakochany wilczek 3D

Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki. Wystarczy zapytać Kate i Humphrey, dwa wilki, które próbują dostać się do domu, po złapaniu przez strażników leśnych i wywiezieniu na drugi koniec kraju. Humphrey jest wilkiem Omega, którego dni są szybkie i dowcip zgryźliwy, pochodzi on z kochającej rodziny wilków bawiących się z wiewiórkami. Kate jest wilkiem Alpha: lubi dyscyplinę i ma gładkie oko Lary Croft – ognia dodają jej bardzo zwinne ruchy. Te dwie zupełnie inne osobowości połączy wspólny cel, czyli powrót do domu.

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012