Oglądaj online Zły porucznik bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Zły porucznik Online
Ocena: 6.55/10 (52,951 głosów)

Zły porucznik Online

Tytuł oryginalny: The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans
Reżyser: Werner Herzog
Czas: 122 min
Premiera (Polska): 2010-08-13
Premiera (Światowa): 2009-09-04
Produkcja: USA
Kategorie: Kryminalne Dramat

Zły porucznik - Opis filmu online

Uzależniony od narkotyków i alkoholu porucznik policji stara się rozwiązać sprawę zabójstwa pięcioosobowej rodziny imigrantów z Afryki.

Obsada Zły porucznik

Nicolas Cage Terence McDonagh
Eva Mendes Frankie Donnenfield
Val Kilmer Stevie Pruit
Xzibit Big Fate (as Alvin 'Xzibit' Joiner)

Opis szczegółowy filmu Zły porucznik

Spustoszony przez huragan Katrinę, Nowy Orlean to miejsce pracy Terence'a McDonagha, sierżanta policji, tytułowego bohatera nowego filmu Wernera Herzoga. Postać wykreowana przez Nicholasa Cage'a nadużywa narkotyków i alkoholu, traci pieniądze na hazard, zadaje się z prostytutkami, a w swojej pracy często przekracza kompetencje zwykłego gliny. 6 miesięcy po awansie na stanowisko porucznika podejmuje dochodzenie w sprawie morderstwa dokonanego na rodzinie emigrantów z Afryki. Czy osobiste problemy pozwolą mu dokończyć śledztwo? Droga na dno wydaje się być niebezpiecznie krótka i prosta....

  • Zły porucznik / Bad Lieutenant: Port of Call - The New Orleans (2009) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012