Oglądaj online X-Men Geneza: Wolverine bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

X-Men Geneza: Wolverine Online
Ocena: 7.1/10 (264,907 głosów)

X-Men Geneza: Wolverine Online

Tytuł oryginalny: X-Men Origins: Wolverine
Reżyser: Gavin Hood
Czas: 107 min
Premiera (Polska): 2009-04-30
Premiera (Światowa): 2009-04-08
Produkcja: USA

X-Men Geneza: Wolverine - Opis filmu online

Film ukazuje korzenie najsłynniejszego z X-Menów – tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swojego pochodzenia.

Obsada X-Men Geneza: Wolverine

Hugh Jackman Logan / Wolverine
Liev Schreiber Victor Creed
Danny Huston Stryker
Will i Am John Wraith (as Will.i.am)

Opis szczegółowy filmu X-Men Geneza: Wolverine

Hugh Jackman po raz kolejny wciela się w postać Wolverina - tym razem żąda zemsty! Ten wypełniony mocnymi wrażeniami thriller zatopi ostre jak brzytwa pazury z adamantium w tajemniczym początku historii Logana / Wolverina. Zobacz jego pełną przemocy i zarazem romantyczną przeszłość, złożone relacje łączące go z Victorem Creedem / Sabertooth (Liev Schreiber) oraz złowieszczy program Broń X, który wyzwala w uczestnikach dziką furię. W swojej podróży Wolverine stawia również czoło legendarnym mutantom, takim jak Deadpool (Ryan Reynolds) i Gambit (Taylor Kitsch). Przygotuj się na głęboką, mroczną i niesamowicie widowiskową część sagi X-Menów!

  • X-Men Geneza: Wolverine online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012