Oglądaj online To tylko seks bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

To tylko seks Online
Ocena: 6.6/10 (31,275 głosów)

To tylko seks Online

Tytuł oryginalny: Friends with Benefits
Reżyser: Will Gluck
Czas: 109 min
Premiera (Polska): 2011-09-23
Premiera (Światowa): 2011-07-22
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Romanse

To tylko seks - Opis filmu online

Para przyjaciół postanawia uprawiać seks bez zobowiązań. Sprawy komplikują się, gdy jedno z bohaterów zaczyna się angażować emocjonalnie.

Obsada To tylko seks

Justin Timberlake Dylan
Mila Kunis Jamie
Patricia Clarkson Lorna
Jenna Elfman Annie

Opis szczegółowy filmu To tylko seks

Dylan (Justin Timberlake) i Jamie (Mila Kunis) z pewnością nie mają zamiaru się ustatkować. Jeszcze nie. Kiedy zajmująca się rekrutacją dla nowojorskiej firmy Jamie próbuje swoich umiejętności usiłując zwerbować dyrektora artystycznego z Los Angeles, Dylana, oboje szybko odkrywają, że są bratnimi duszami. Mając za sobą wiele nieudanych związków, gotowi są zrezygnować z miłości i skupić się na przyjemnościach. Kiedy więc Dylan przenosi się do Nowego Jorku, para zaczyna regularnie się spotykać, żartując z miłości, która jest wg nich mitem rozpowszechnianym przez hollywoodzkie filmy. I właśnie wtedy rozpoczynają przepysznie seksowny eksperyment,  zdecydowanie przeznaczony tylko dla dorosłych. Jako ludzie nie biorący na serio obietnic oferowanych przez komedie romantyczne, Dylan i Jamie nie powinni być zaskoczeni tym, że ich odważne posunięcie stanie się nieprzyzwoitą, pełną seksu wyprawą na niezbadane tereny, która odkryje więcej niż mogli się spodziewać.

  • To tylko seks / Friends With Benefits (2011) Lektor PL online

    To tylko sex / Friends With Benefits (2011) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012