Oglądaj online Ostatni pociąg bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Ostatni pociąg Online
Ocena: 6.5/10 (781 głosów)

Ostatni pociąg Online

Tytuł oryginalny: Der letzte Zug
Reżyser: Joseph Vilsmaier
Czas: 123 min
Premiera (Światowa): 2009-11-22
Produkcja: Germany, Czech Republic
Kategorie: Dramat Wojenne

Ostatni pociąg - Opis filmu online

Wiosna 1943 roku. Kilkuset Żydów zostaje wysłanych z Berlina do obozu zagłady w Oświęcimiu. Ostatnia podróż w przepełnionych wagonach bydlęcych, w upale, bez jedzenia i wody jest niczym piekło. Do tego na stacji końcowej czeka śmierć, o czym wszyscy dobrze wiedzą. Dramat ludzi jest tym większy, że są oni ostatnimi Żydami zmierzającymi do Auschwitz. Dlatego niektórzy z nich podejmują rozpaczliwe próby ucieczki. Wśród nich jest rodzina Neumannów, artysta kabaretowy, lekarz Friedlich i kilkoro młodych ludzi.

Obsada Ostatni pociąg

Gedeon Burkhard Henry Neumann
Lale Yavas Lea Neumann
Lena Beyerling Nina Neumann
Sibel Kekilli Ruth Zilbermann

Opis szczegółowy filmu Ostatni pociąg

Antoni (Henryk Niebudek) nie jest zadowolony ze swojego życia. Nienawidzi swojego mieszkania. Bezsenność, otyła żona, poczucie osamotnienia sprawiają, że przestaje wierzyć w spełnienie jakichkolwiek marzeń. Zwłaszcza tych, które wiążą się z kobietami. Jego jedyną radością są wspomnienia swojej pierwszej młodzieńczej miłości.

  • Ostatni pociąg / Der Letzte Zug / The Last Train (2006) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012