Oglądaj online Nie bój się ciemności bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Nie bój się ciemności Online
Ocena: 5.6/10 (16,571 głosów)

Nie bój się ciemności Online

Tytuł oryginalny: Don't Be Afraid of the Dark
Reżyser: Troy Nixey
Czas: 99 min
Premiera (Polska): 2011-08-26
Premiera (Światowa): 2010-11-06
Produkcja: USA, Australia, Mexico
Kategorie: Horrory Thrillery

Nie bój się ciemności - Opis filmu online

Sally wprowadza się do wiktoriańskiego domu ojca i jego narzeczonej, nie zdając sobie sprawy, jakie zło czyha ukryte w posiadłości.

Obsada Nie bój się ciemności

Katie Holmes Kim
Guy Pearce Alex
Bailee Madison Sally
Jack Thompson Harris

Opis szczegółowy filmu Nie bój się ciemności

Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków było zamknięte pod ziemią. Zło wypełnia dom. Sally wie, co kryje się w mroku, ale kto uwierzy małej dziewczynce, która boi się ciemności?

  • Nie bój się ciemności / Don't Be Afraid of the Dark (2011) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012