Oglądaj online Na desce bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Na desce Online
Ocena: 6.3/10 (12,247 głosów)

Na desce Online

Tytuł oryginalny: Chalet Girl
Reżyser: Phil Traill
Czas: 96 min
Premiera (Światowa): 2011-02-17
Produkcja: UK, Germany, Austria
Kategorie: Komedie Romanse

Na desce - Opis filmu online

19-letnia Kim (Felicity Jones) była skateboarder'ką, jednak utknęła w niekończącej się pracy w barze, aby wesprzeć swojego tatę. Nagle pojawia się okazja pracy w ekskluzywnym kurorcie w Alpach. Na początku czuje się zagubiona w nowym świecie, ale odkrywa swój naturalny talent do jazdy na desce i ma nadzieję na wygraną w konkursie skeatboard'owym. Kim poznaje Jonny'ego (Ed Westwick), który jest bardzo przystojny, ale jest też jej szefem.

Obsada Na desce

Miquita Oliver T4 Presenter
Rick Edwards T4 Presenter
Felicity Jones Kim
Bill Bailey Bill

Opis szczegółowy filmu Na desce

19-letnia Kim (Felicity Jones) była skateboarder'ką, jednak utknęła w niekończącej się pracy w barze, aby wesprzeć swojego tatę. Nagle pojawia się okazja pracy w ekskluzywnym kurorcie w Alpach. Na początku czuje się zagubiona w nowym świecie, ale odkrywa swój naturalny talent do jazdy na desce i ma nadzieję na wygraną w konkursie snowboardowym. Kim poznaje Jonny'ego (Ed Westwick), który jest bardzo przystojny, ale jest też jej szefem.

  • Na desce / Chalet Girl (2011) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012