Oglądaj online Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka Online
Ocena: 5.2/10 (87,439 głosów)

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka Online

Tytuł oryginalny: The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
Reżyser: Rob Cohen
Czas: 112 min
Premiera (Polska): 2008-08-01
Premiera (Światowa): 2008-07-24
Produkcja: USA, China, Germany

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka - Opis filmu online

Na Dalekim Wschodzie rodzina O'Connellów próbuje powstrzymać wskrzeszonego cesarza, Hana, i jego armię terakotowych wojowników przed zawładnięciem światem.

Obsada Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Brendan Fraser Rick O'Connell
Jet Li Emperor
Maria Bello Evelyn O'Connell
John Hannah Jonathan Carnahan

Opis szczegółowy filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Wielki przebój kinowy "Mumia" doczekał się trzeciej odsłony. Tym razem los (do spółki ze scenarzystami) rzuca głównych bohaterów do Azji. Brendan Fraser powraca jako nieustraszony odkrywca Rick O'Connell, by zmierzyć się ze świeżo wskrzeszonym cesarzem Hanem (Jet Li). Ich walka rozegra się wśród starożytnych grobowców i na szczytach Himalajów. Rickowi towarzyszą syn Alex (debiutujący Luke Ford), żona Evelyn (Maria Bello) oraz jej brat, Jonathan (John Hannah). O'Connellowie muszą pokonać mumię bo w przeciwnym razie światem zawładnie złowroga i bezlitosna siła. Cesarz smok, skazany przez podstępną czarodziejkę (Michelle Yeoh) na wieczny niebyt, postanawia odzyskać dawne wpływy przy pomocy armii złożonej z 10 tysięcy wojowników z terakoty. Gdy Alex zostanie oszukany przez podłego władcę, z pomocą przyjdą mu jego rodzice. Dojdzie do emocjonującej rozprawy...

  • Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka / The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012