Oglądaj online Morfina bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Morfina Online
Ocena: 7.2/10 (904 głosów)

Morfina Online

Tytuł oryginalny: Morfii
Reżyser: Aleksiej Bałabanow
Czas: 1 h 50 min.
Premiera (Światowa): 2008-11-27
Produkcja: Rosja

Morfina - Opis filmu online

Młody lekarz przeprowadza się do rosyjskiego miasteczka na prowincji. Z ciągłego stresu i osamotnienia zaczyna zażywać morfinę.

Opis szczegółowy filmu Morfina

Film jest ekranizacją autobiograficznego opowiadania Michaiła Bułhakowa, zatytułowanego "Pamiętnik młodego lekarza" i powieści tego samego autora pt. "Morfina".  Do prowincjonalnego miasteczka w Rosji, przyjeżdża młody i uzdolniony lekarz. Podejmuje praktykę lekarską w miejscowej przychodni. Z czasem pustka i "śnieżna rzeczywistość" miejsca, w którym zamieszkał, sprawia, że czuje się coraz bardziej znudzony i osamotniony. Szukając wrażeń, zażywa morfinę i popada w coraz większy nałóg.

  • Morfina / Morfii (2008) Napisy PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012