Oglądaj online Dobre rady bez rejestracji i bez logowania, za free całkowicie online

Dobre rady Online
Ocena: 6.2/10 (5,103 głosów)

Dobre rady Online

Tytuł oryginalny: Good Advice
Reżyser: Steve Rash
Czas: 93 min
Premiera (Światowa): 2001-09-06
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Romanse

Dobre rady - Opis filmu online

Sympatyczny makler giełdowy, Ryan Turner, nagle traci pracę z powodu błędnej decyzji. Po stracie pracy Turner w tajemnicy zaczyna redagować popularną kolumnę porad prowadzoną niegdyś przez jego byłą dziewczynę Cindy Styne. Początkowo traktuje swoje zajęcie nonszalancko. Jednak z czasem zaczyna się wczuwać w niejednokrotnie dramatyczną sytuację kobiet piszących do tej kolumny. Dzięki odkrytej w sobie wrażliwości zdobywa nie tylko nową pracę, lecz również serce wydającej pismo atrakcyjnej Page Hensen.

Obsada Dobre rady

Charlie Sheen Ryan Edward Turner
Angie Harmon Page Hensen
Denise Richards Cindy Styne
Jon Lovitz Barry Sherman

Opis szczegółowy filmu Dobre rady

Są wczesne lata 80. Dziesięcioletni Rasmus jest już zmęczony tym, że rodzice nigdy go nie słuchają. Postanawia uciec z domu, wcześniej nagrywa kasetę z rozmaitymi życiowymi radami dla nienarodzonego braciszka.

  • Dobre rady / Good Advice (2001) Lektor PL online

Uwaga! Na serwerach nie są przechowywane żadne materiały filmowe. Strona zawiera jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów, które udostępniają wspomnine materiały filmowe online. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez te materiały prosimy przesyłać na adres abuse@freefilmonline.pl, wszystkie odnośniki do takich materiałów będą niezwłocznie kasowane z naszego serwisu.
©Copyright 2012